Kim jesteśmy?

Biuro rachunkowe EXLIBRIS powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższą jakość usług w kompleksowej obsłudze księgowo-kadrowej.

Świadczymy usługi dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych oraz przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Zarówno usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z klientem to: profesjonalizm, zaufanie, odpowiedzialność oraz indywidualne podejście. Potencjałem naszej firmy jest wszechstronna wiedza pochodząca z doświadczenia. Właściciel Biura rachunkowego EXLIBRIS jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości, posiada wyższe wykształcenie zdobyte w Wyższej Szkole Bankowej oraz magisterium obronione na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W styczniu ukończył kurs Akademia doradcy podatkowego, a teraz przygotowuje się do egzaminu. Świadczymy usługi również w języku angielskim. Pasja, z którą wykonujemy powierzone zadania oraz bogata praktyka pozwalają zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Zarówno nasze biuro, jak i jego działalność, są w pełni ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Naszym priorytetem jest również, wynikający z ustawy obowiązek zachowania tajemnicy.

W trosce o najwyższą jakość usług współpracujemy z renomowanymi doradcami podatkowymi, prawnikami oraz biegłymi rewidentami.

Wszystko to gwarantuje Państwa bezpieczeństwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty.